AİRWELL Bakım Hizmetleri

_

Yıllardır müşterilerine en kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet eden elektronik markamız, Airwell ürünleriniz içinde en etkili bakım işlemlerini gerçekleştirmeye son sürat devam etmektedir. Airwell servisi olarak sahip olduğunuz cihazın model numarası ne olursa olsun tek bir talep sonucunda sizlere ulaşım sağlayarak ürününüzde gerçekleşmesi gereken bakım durumlarını gerçekleştirebilmekteyiz. Airwell teknik servis uzman ekibi tarafından düzenli periyodlarla gerçekleştirilen her bakım hizmeti, elektronik cihazlarınızdan alabileceğiniz verimi iki katına çıkarabilmektedir. Aksi durumlarda özen gösterilmeyen ürünlerin çalışma ömürlerinin kısa olduğu ve çıkarabilecekleri arızaların can sıkıcı durumlara yol açtığı da gözlemlenebilmektedir. Sıralanan tüm bu olumsuzlukların yanında performans bakımından düşük kalan ürünlerin harcadığı elektrik enerjisi de kişilerin bütçesini oldukça yorabilmektedir. Bu bağlamda sıralanan olumsuzluklarla karşı karşıya gelmek istemiyorsanız Airwell yetkisi servis hizmetleri için elektronik cihaz bakım merkezimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 AİRWELL MONTAJ HİZMETLERİ

Elektronik cihazların satın alımlarından sonra gerçekleştirilmesi gereken montaj hizmetleri, ürünlerin performans ve verimliliği açısından oldukça önem taşıyan hususlardır. Montajlama sırasında yapılacak herhangi bir yanlışlık cihazından elde edeceğiniz verimliliğin azalmasında yol açarken, ilerde oluşabilecek arıza kayıtlarına da zemin hazırlayabilmektedir. Bu nedenle cihazının marka ve modeli ne olursa olsun montajlama işlemlerinin sağlam ve uygun bir şekilde dizayn edilmesi gerekmektedir. Bu bağlamda tercih edilmesi gereken en mantıklı firma, Airwell teknik servis şirketi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemiz çapında yıllardır hizmet vermekte olan Airwell servis, milyonlarca kişiye montaj hizmeti sağlamış ve her birinin memnuniyeti için yapılan işe oldukça özen göstermiştir. Sizde satın aldığınız ürünlerin sağlam şekilde montajlanmasını ve yapısal bir hata içermemesini istiyorsanız Airwell teknik servis montaj hizmetlerimizi çağrı merkezlerimiz üzerinden talep edebilirsiniz.

AİRWELL YEDEK PARÇA HİZMETLERİ

Satın aldığınız cihazların sorun çıkaran parçalarının yerine takılacak olan yedek parçalar, Airwell servis içerisinde orijinalleri ile birlikte siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuş durumdadır. Çünkü elektronik ürünlerinizin işlem görmüş olsa dahi Airwell servis firması tarafından orijinal parçalarla donatılmış olması oldukça önemlidir. Aksi taktide ürünlerinizde oluşabilecek geri dönüşü olmayan komplikasyonlar hem sizi hem de bütçenizi aşırı derece yorabilmektedir. Airwell teknik servis bünyesinde yer alan her türlü elektronik aksam için orijinal yedek parça takımları bulunmakta ve temin edilebilmektedir. Sizde teknik servisimiz tarafından üretilen orijinal yedek parçaları kolayca temin etmek istiyorsanız resmi sitemizi ziyaret edebilir veya Airwell teknik servis numarası üzerinden bizlere erişim sağlayabilirsiniz.

Teknik Servis Hattı: 444 47 87