Immergas Servisi

_

 Immergas teknik Serviste Yüksek Hizmet Kalitesi

 Ailenizle yaşayacağınız sıcak bir kış gecesinin mimarı olan Immergas, ürettiği kaliteli kombileri sizlerle Immergas teknik servisi kombilerinizin sebep olduğu arızaların çözümünde sizlere teknik servis hizmeti sunmaktadır. Immergas servisi profesyonellerden oluşan ekibiyle sizlere teknik servis hizmeti vermeye devam etmektedir.

Immergas teknik servis

Kışın sıcak geçirmek ve kombiler demişken, markamız neden kombi üretmektedir? Kombilerin avantajları nelerdir? Bu sorulara değinelim. Kombi duvara monte edildiği için daha az yer kaplar, sobaya nazaran daha güvenli ve daha temizdir. Küçükken çoğumuzun yaşadığı sobalı evlerde sıcak su temin etmek pek kolay olmamaktadır. Fakat kombiler sayesinde evinizde hem sıcak suyunuz vardır, hem de eviniz sıcaktır. Örneğin sobalarda olduğu gibi yakacağınız ürünleri depo etmeniz kombilerde gerekmemektedir. Merkezi sistem ile kıyasladığımızda ise, merkezi sistemde herkesle aynı ücreti ödemek zorunda olmanıza rağmen kombi kullanıyorsanız kendi yaktığınız kadar ücret ödersiniz. Merkezi sistemlerde bütün odalar ısıtılmaktadır, fakat kombide yakmak istemediğiniz odaları ısıtmayabilirsiniz.

Kombilerin avantajlarından bahsettik, peki kombi almaya karar verdiniz ve kombi kullanacaksınız diyelim. Bildiğiniz gibi ürünleri almakla maalesef işimiz bitmiyor, ürünlerinizi uzun süre kullanmak için yapmanız gerekenler vardır. Kombilerin düzenli olarak bakımlarının yapılması önemlidir. Düzenli bakımı yapılmayan bir kombi, zamanla hasar alabilir ve belli başlı arızalara neden olabilir. Bu sebeple siz en iyisi kombinizin düzenli olarak bakımını aksatmayın.  Immergas teknik servis ile ürünlerinizin bakımlarını yaptırabilirsiniz.

Kombileri uzun ömürlü kullanma noktasında önemli olan bir diğer nokta ise çıkan arızalarda hizmet alınan teknik servisin, alanında uzman kişilerden oluşması ve ürünün onarımının doğru yapılmasıdır. Arızayı onaracağım derken, ürünü bozan kişiler ile çalışmayı kimse istememektedir. Immergas teknik servis olarak evinizin sıcaklığı bize emanettir.

Immergas teknik Servis İletişim

 Bütün kışı korku yaşamadan sıcacık şekilde geçirmek istiyorsanız, kaliteli bir teknik servisi ile tanışmamızın vakti gelmiştir. Immergas  teknik servis ile iletişime geçmek bütün kışı aşırı soğuktan yakınmadan geçirmek için, web sitemizden alacağınız Immergas teknik servis numarası ile Immergas servis ailesinin bir parçası olabilirsiniz.

Teknik Servis Hattı: 444 47 87